Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Yüz Saç Nakli Kalıcı Doğal Sonuçlar Verir.

Yüz saç nakli kalıcı, doğal sonuçlar verir.

Yüz saç nakli, saçları donör alanından (genellikle başın arka ve yanları) yüzün ince veya eksik olan kısımlarına götüren bir ayaktan tedavi prosedürüdür. Kalın, yemyeşil, sakallı, keçi sakalı, bıyık veya favorilere kavuşmanıza yardımcı olabilir. James Harris ve West + Bond doktoru Dr. Manu Gujrati, týbbi ​​direktörümüz, sakal, býyakal ve yanma yarasý nakli için en uygun sonucu elde etmek için folikül ünite ekstraksiyonu ve yüz saç nakli teknolojisindeki uzmanlýklarýný kullanýr. Tüm West + Bond cerrahları kişisel olarak Dr. Harris tarafından eğitilir ve her biri kendi yüz saçlarınızı doğal olarak geliştirmek için tescilli Harris Protokolünü kullanır .

 

Özgür koşullarınıza Dr. Harris’den bir soru sormaya çekinmeyin . Kişisel olarak tüm soruları cevaplıyor.

 

 

Zayıf yüz kılları için yerleşmek zorunda değilsiniz.

Yüz tüyünüzü ve onu şekillendirmeyi ve şekillendirmeyi seçme yöntemi belirleyici bir özelliktir. Kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor ve özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. Saç dökülmesi veya sivilceli yüz tüyleri ile sinirlenirseniz, basitçe doldurmayan yamalar ve seyrek olan bu saç dökülmeleri, tescilli yüz saç nakli prosedürümüz, arzuladığınız güçlü, doğal görünümü sunacaktır. Çoğu durumda, yara izi veya sivilceleri de kapsayabiliriz.

 

Yeni yüz tüyleriniz yavaş yavaş büyür. Neden bundan daha kalın olduğunu bilecek tek kişi sizsiniz.

Yüz kılları için West + Bond Folliküler Ünite Ekstraksiyon (FUE) yöntemi sıradan bir saç nakli ameliyatı gibi iş görür. Donör kıllarınız renk, doku, kıvrılma ve yön gibi en iyi eşleşmeye bağlı olarak kafa derisinin arka ve / veya kenarlarından hasat edilir. FUE nakilleri minimal invaziv, hemen hemen ağrısızdır ve lineer bir skar bırakmaz. Nakledilen saçlarınız cerrahiden iki hafta sonra düşer ve yaklaşık üç ay içinde kalıcı olarak büyümeye başlar. Yeni yüz tüyleriniz sakal, bıyık veya favorilere benzer şekilde tıraş edilebilir veya bakımlı olabilir.

 

Eğer bir yüz saç nakli yaptırmayın …

Kafa derinizdeki saç inceltiliyor ise, bir yüz saç nakli işleminden kaçınmak isteyebilirsiniz, çünkü donör kıllar, bir zamanlar kafa derinizden uzaklaştırılmış, saç dökülmesine kafa derisindeki saç veya erkek desenine hitap etmek için saç nakline ihtiyaç duyulursa artık mevcut olmayacaktır kellik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )