Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Sakal Nedir?

Sakallar

Başınızın üstündeki tıpkı tıpkı sakalınıza hızlı bir düzenli vermek için en kolay yol onu düzeltmektir. Bir sonraki saç kesiminizde sakalınızı kestiği tam uzunluğunu berberinize sorun, ardından doğru ayarı bulun ve üniform tutmak için her iki günde bir düzeltici çalıştırın.

 

Sakal yıkama

Yakın zamana ait bir araştırmaya göre sakalınız bir bütün petri kabına ait bakteri barındırıyor olabilir. Her geçen gün yıkamak bu mikropları kontrol altında tutmaya yardımcı olur, ayrıca ölü bir cildi ve tüylü derinliklerde kalan petrolü köpürür. Kriz önlendi.

 

 

Grizzly Adam Sakal Yıkama

Yüzde 80’in üzerinde organik içeriklerle (ve sülfat içermeyen) yapılan taze, limonlu bir sakal temizleyicisi.

 

Murdock Sakal Şampuanı

Londra’nın en havalı berber dükkanlarından birinin bakım laboratuvarından gelen bu yıkama, sakalları gidermek ve statik kıvrımı azaltmak için katkı sağlayan bileşenler içerir.

 

Bay Natty Yüz Orman Sabunu

Güzel kıvamlı sabun çubuğu, inanılmaz kokular (shea yağı ve nane yağı sayesinde) ve kendi seyahatinize hazır kalayinde bulunur.

 

Lush Kalamazoo

Yalnızca sakalınız için değil, bu kalın krem ​​yüzünüzün tamamında kullanılabilir – taze ananas suyu kiri temizlemeye yardımcı olurken, badem yağı, jojoba yağı ve cupuaçu tereyağı yüzünüzü yumuşatır.

 

Percy Nobleman Sakal Yıkama

Sabah uyanmanızın garantisi olan, citrusy kokusu olan, iyi köpüklü bir köpük.

Sakal yağı

 

Yeni kesilmiş ve yıkanmış sakalınızı mümkün olduğunca kayganlaştırmak için kaliteli bir sakal yağı yatırım yapın. Bu sadece bu tüyleri yumuşatır, düzleştirir, yumuşatır ve korur; aynı zamanda altındaki cildi nemlendirir. Her gün birkaç damla güzelce yapacak.

 

 

Tom Ford Tütün Vanilya İyileştirme Sakal Yağı

Üzüm çekirdeği yağları ve E vitamini karışımıyla mükemmel bir kondüsyonlama yapmakla kalmaz, aynı zamanda en sevdiğiniz Tom Ford kokusunu tamamlamak için tasarlanmıştır. Miskli Tütün Vanilya’sının büyük taraftarıyız, ancak yaza uygun daha fazla şey arıyorsanız, Neroli Portofino’ya gidin.

 

Acqua di Parma Collezione Barbiere Tıraş Yağı

İtalyan kokusunun en mükemmel Barbiere çizgisine en son eklenmesinde, tatlı badem yağı, Sambucus Nigra çiçek özü ve nar petrolünün karışımı ile birlikte hoşunuza gidecek kadar hoş kokuludur.

 

Penhaligon’s Bayolea Sakal ve Tıraş Yağları

Limon ağacı, kakule ve sandal ağacı notaları sayesinde zengin Zesty ve zengin, aynı zamanda muhtemelen banyo kabininde yapabileceğiniz en yakışıklı sakal yağı şişesidir.

 

Brighton Beard Company Karabiber ve Greyfurt Sakal Yağı

Sakal yağı oyununa yeni başlamak isteyenler için Brighton Beard Company’den bu küçük şişeler harika – artı bir damlalıkla gelir; böylece bir defada çok fazla uygulama yapmazsınız. Özellikle baharatlı ‘n’ sulu karabiber ve greyfurt yinelemeyi severiz.

 

Şişenin küçük boylarından endişe etmeyin – en zorlu kılları bile yumuşatmak için birkaç damla yeterli olacaktır.

 

Bay Burberry Sakal Yağı

Burberry’nin yeni erkek parfümleri bu yıl Nisan ayında piyasaya çıkmış olabilir, ancak eşlik eden damat hattı zaten genişliyor – ve baharatlı, şık sakal yağı gerçek bir vurgudur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )