Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Seyrek sakalı gürleştirme

Seyrek sakalı gürleştirme

Sakalların seyrek çıkması ya da hiç sakal çıkmaması genetik özelliklere bağlı olabileceği gibi yaşam şartlarına bağlı da olabilir. Seyrek sakal nasıl sıklaşır diye merak edenler için sakal gürleştirme yöntemleri uygulanarak sakalların daha çabuk ve sık çıkması sağlanabilir.

Sakal nasıl çabuk çıkar?

Sakalları her gün tıraş etmek, jiletle tıraş olmak ya da sakalları tersten tıraş etmek işe yaramayacaktır. Bu tür sakal gürleştirme yöntemleri yanlıştır ve işe yaramayacaktır.

Sakal çıkması için ne yapılmalı ve seyrek sakal nasıl sıklaşır?

Sakal ekimi yöntemi işe yarayan bir yöntem olsa da çok pahalı ve zor bir işlemdir. Sakal çıkarıcı ilaç ve serumlarla bakım yapmak ise olumlu sonuç veren yöntemlerdendir. Seyrek sakalı gürleştirme yöntemi olarak sarımsak tavsiye edilmektedir. Sarımsak sakalı sertleştirme ve gürleştirme etkisine sahiptir. Sarımsağı direkt olarak yüzünüze temas ettirdiğinizde cildiniz tahriş olacaktır ve kötü kokacaktır. Bunun yerine sakal çıkarıcı serum ve losyonlardan faydalanabilirsiniz. Sarımsak özlü doğal sakal çıkarıcı serumlar daha kolay kullanılır. Piyasada en çok kullanılan sakal çıkarıcı serum Minoxidil serumlarıdır. Minoxidil kullananlar genel olarak bakıldığında kullanımdan memnunlar ancak piyasada satılan sahte minoxidiller sebebiyle mağdur olunmakta.

Orijinal minoxidil sakal çıkarıcı serum için resmi satış sitesinden sipariş vermelisiniz. Minoxidil fiyatı çok ucuz ise ve resmi satış sitesinde satılmıyorsa sahte olabilir. Minoxidil yorumları sahte ürünlerin fayda etmediğini gösteriyor.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )