Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Sakallarım dökülüyor ne yapmalıyım

Bugün, büyük berbat bir karmaşa yaratmadan sakalınızı düzeltme konusuyla uğraşıyoruz; böylece eşleri, sevgilileri ve erkek arkadaşları ve dünyanın dört bir yanındaki diğerleri sizin pervasız epilasyonunuzdan çekinmeyecekler. Sonuçta hiç kimse lavabolarının kahya görüntüsü Ted Kaczynski’ye benzemesini istemiyor.

Bir sakalın düzeltilmesi, başta sinir bozucu bir temizlik işi yapmaktan kaçınmak için başta bazı koruyucu önlemler gerektiren kişisel bakım işlerinden biridir. Bu acıyı, uzun yıllar boyunca evde saçımı renklendiren bir kadın olarak biliyorum. Dolayısıyla, sakallarınızın abartılarıyla ilgili olarak sizi tamamen rahatsız edemediğim halde (ve bunun için Tanrı’ya şükrediyorum!), Sizi “makyaj tarafından getirilen rahatsız edici bulaşmaların yaratılması” konusunda hissediyorum.

İnsanlar bu sıkıntılı soruna her türlü zekice ve yaratıcı çözümler geliştirdiler ve bugün biz aralarında en iyi ve en pratik ayrıntıları öğreneceğiz. Ancak, eğer kendi başına bir dahi yaklaşımınız varsa, sınıfla paylaşmaktan çekinmeyin. Bir kişinin sapkın saçları yönetmenin ideal bir yolu olarak bulduğunun, başkasına, garip hissetmesine ya da yeterince iyi görünmemesine neden olabileceği de not edilmelidir. Bunu söylemek için söylüyorum: Kapının en iyisine çarpmasanız birkaç farklı yöntem deneyin.

Kağıt havlu veya gazete yerleştirin

Tuvalet kağıdının sersemlik özelliği sakal abartılarını yakalamak için ideal bir lavabo alanı astarı haline getirir. Her harekette, yarattığı esinti ile kapanıp uçan bu küçük tüyleri gönderir. Öte yandan, kağıt havlu veya gazete, daha fazla ağırlık sunuyor ve istediğiniz kağıt ürünü temelli bir yaklaşım ise daha iyi bir seçimdir.

Kağıt havluların kullanımına gelince, bazıları onları kullanmanın kuru yol olduğundan emin olurken, bazıları lavabo alanına atarken onları nemlendirmenin onları kaymadan uzak tuttuğunu hissediyor. Kurulumunuz için hangisinin en iyi sonucu verdiğini görmek için her iki yöntemi denemenizi öneririm. Kırpma işleminden sonra, kağıt havluları paketleyip çöp kutusuna atmanız yeterlidir.

Gazete, kuru kağıt havluları ile aynı şekilde kullanılabilir; ıslak gazete tavsiye edilmez, çünkü mürekkep çalışabilir ve diğer bütün çeşitleri karıştırabilir – kesinlikle bu amaçla süpermarket sirkülerinin mükemmel olduğunu belirtmek gerekir. ince kağıt stoğunun boyutlarına ve esnekliğine göre değişir.

Bariyer oluşturmak için plastik bakkal torbaları kullanın

Bakkaldan aldığınız şeylerden bahsetmişken: Plastik bakkal torbaları büyük lavabo ve / veya tezgah üstü gömlekleri için de kullanılır. (Onları bir dikiş boyunca bölmek, daha fazla yüzey alanını kaplamanıza izin verecektir.) Plastik hamle bulursanız, abartıları genişçe ve geniş bir şekilde bulursanız, plaj günlük rutinden bir sayfa çıkarıp her köşeyi sıkıştırabilirsiniz aşağı doğru bir miktar deodorant veya pomad küveti gibi, yakınlardaki bir cisimle.

Sık sık kırpıyorsanız, torbalara kolay erişmek için banyoda bir plastik torba dağıtıcısını takmanız iyi bir fikir olabilir .

Poster tahtası veya karton “çöp kutusu” yapın

Eğer tüm bu kağıt havlularını veya gazeteleri veya plastik bakkalları çöpte atma düşüncesi, büyük ulusumuzun depolama alanları için korkunç hissettiriyor, önümüzdeki birkaç fikir sizin için. Depolama alanınız için suçluluklarınız olmasa bile bunlar sizin için olabilir.

Atıkların giderilmesi için bu atık giderme seçeneklerinden birincisi poster kartondan veya kartondan yapılabilecek tekrar kullanılabilir “çöp kutusu” dur. Fikir, afişin alt kısmında bir katlama veya kanat oluşturmak ve lavabonun alanına (veya nereye kıracağınız) ayarlamaktır. Tüyler tahtaya düşecek ve tahtaya düşecek ve tüylerin çatlaktan aşağı doğru kaymasına ve çöpün içine çökmesine izin verilecektir.

Eski bir sayfayı veya havluyu sakal düzeltme gününe ayırın

Bu amaçla, el havlusu ya da yastık kılıfı gibi küçük taraftaki bir şey ideal olacaktır. Tam boyutlu bir tabaka veya banyo havlusundan saç süslemelerini sallamaya çalışmak muhtemelen daha fazla karmaşaya yol açacaktır. Bunun dışında, sakal zırhlarını yakalamak için bir tabaka veya havlu kullanma fikri az ya da çok kağıt havlu kullanmakla aynı – tüyleri yakalayacak ve tüyleri çöpe tevdi edecektir. Ayrıca, havluyu dışarı çıkarabilir ve sallayabilirsiniz. Her iki durumda da, saçınızı sarsdıktan sonra, çarşaf veya havluyu engelleyip bir sonraki çamaşır yıkama gününüzde yıkayın.

Lavaboyu tamamen kuru tutun ve temizlik için vakum kullanın

En iyisini sonuna kadar kaydettim! Veya en azından bence en iyisi. Bakın, yüz kilitlerini kırpmaya başlamadan önce lavaboyu iyice kurutursanız, o çirkin serserileri toplamak için mükemmel bir el vakumu kullanabilirsiniz.

Bununla ilgili iki şey var. İlk olarak, vakum ne kadar küçük ve daha çevik olursa o kadar iyi olur. Küçük ve / veya tuhaf biçimde şekillendirilmiş bir alanı temizlemek için onu kullanacaksın, bu nedenle bazı esneklik yardımcı olacaktır. Bu küçük adam iş için harika biri olacak gibi görünüyor.

Ayrıca bir model ya da kıl içermeyen bir eklenti seçmek isteyeceksiniz. Kıllı bir eklentinin kullanılması, atılan kıllarınızın vakumun kıllarına sıkışmasına neden olur, bu da muhtemelen kılların kılların kıllarıyla evinizin her yerine taşınmasını sağlar.

Kanalizasyon kanalları hakkında son söz

Eğer abartılarını boşaltmaya bırakan ve sizin için uygun olan bir kişiyseniz, bu kadar iyi. Tanrıyla git! (Birçok kişi boşaltma sırasında küçük tüylerden kurtulmaya çalıştıklarını inanılmaz sinir bozucu buluyorlar, dolayısıyla ayrım yapıyorlar.) Daha kısa, daha az miktarda kaba saçlar, boşaltma borusundaki tıkanıklığa neden olmayacak, ancak çok kalın sakallı saçlarınız varsa veya sadece vesileyle kırpıyorsanız, uzunlamasına abartılarla sonuçlanan, tıkanmış boşaltma dikkat edin.

Sersemleten kürklerinizi boşaltmaya devam etmek isterseniz, bunu hareket ettirmek için biraz doğal drenaj temizleyicisi ile takip etmek kötü bir fikir değildir. Beyaz sirke ve kabartma tozu bu işlem için seçimdir: Eşit kısımları kullanın, baştan başa sirkeyi yavaş yavaş boşaltarak kabartma tozu süzüntü ile yıkayın. Kombinasyon serin yanardağ etkisini yaratacak ve köpürme, boşaltma hurdalarını çökertip işlerin ilerlemesini sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )