Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Sakallar Ve Düzgün Görünüm

Sakallar ve düzgün görünüm

Evliliğinizi korumanın sırrı, ihtişam düğününüz ve büyümek için en az altı ay harcadığınız bu güzel erkeklik parçası basittir – Sakal Bakımı. Bir sakal yetiştirmek yetmiyor, onu şık ve dürüst görünmeye tezgahtarlarız ‘iş demektir’ öğrenmeniz gereken şey bu. Orada sakal bakımının günlük ritüeline girmeniz gereken bazı harika ürünleri paylaşalım.

 

 

Sakallı Yıkama

Evet. Gerçek bir şey. Yüz yıllar boyunca cildinizi yüz yıkama ve ovuşturarak eksfoliye çıkarmayla ilgili öğrendiğimiz kadarıyla, artık sakallı yıkamayı anlamanın zamanı geldi. Sakal 101 dönem, onun yüz için bir kremi. Sakalınızı yalnızca sert saatlerce çalışırken taşıdığınız tüm bu toksinler ve kirlerden temizlemekle kalmaz aynı zamanda cildinizi nemlendirerek tazelik ve yumuşak tutar. Üstün bir sakal ve kabaca dağınık sakal gördüğünüzde bu ayrım sizin için yeterince açık olacak. Başlatıcı kitiniz için en sevdiğim önerilerden ikisi:

 

 

 

 

Billy Kıskanç Sakal Yıkama: Sakalınızı yumuşatmak ve nemlendirmek için aloe, yeşil parlak çay özleri, büyümeyi ve büyümeyi teşvik etmek için sofralık çay özü içerir ve nihai parlaklığı verir. Eğer sözüm yetmezse, Esquire Erkek Bakım Ödüllerinin birincisidir.

Lush Kalamazoo Sakal Yıkama: Lush ürünleri her zaman olduğu gibi bu kremalı yıkama, neredeyse yenilebilir gibi görünen karışımlarla doludur (Evde denemeyin!). Cildi temizlemek için ananas suyu üreten enzimler var, sakalları yumuşak tutmak için badem yağı ve cupuaçu tereyağı var.

Sakallı Nemlendirici

Bu ilave bakım katını ekleyin ve cildinizi nemlendirin. Yüzünüzü örten bol miktarda çalı bulunur ve derinin havalanması gerekir. Neyin satın alınması konusunda şaşkın mısın? Korkmayın, uzman tavsiyelerini takip edin:

 

 

 

 

Billy Kıskançlık Sakal Kontrolü: Sadece herhangi bir nemlendirici değil, sakal biçicidir. Provitamin kremi olan panthenol ve sakal saçlarını yerinde tutmak için stil vermeye yardımcı olan PVP var. Bir kez daha, Erkek Sağlığı Bakım Ödülleri tarafından onaylandı.

Sakal yağları

Popüler inancın aksine sakal yağı otomatik olarak sakal gelişimine neden olmaz. Ancak, süreci kolaylaştırmak için iyi bir tamamlayıcıdır. Unutulmaması gereken en önemli şey, yağları uygulamadan önce sakalınızı kurduğunuzdan emin olmaktır. Fikir cildinize yağ ile masaj yaparak gözeneklerine ulaşmasını sağlar. Ayrıca, yağdan arındırılmış yağ kalıntılarından kaçınmak için iki damla yağ yeterli olur. Orada pek çok sakal yağı var, benim seçimim olacaktır:

 

 

Organic Beard Co. Yağlar: Birden fazla kokusu vardır, ancak ahşap olan birisi maskeli bozkır için misk tutar. Temel yağ, badem yağı ile sedir ağacı ve E Vitaminin karışımıdır. Jojoba Yağı tıkanmış gözenekleri çözmeye yardımcı olur ve cildin doğal pH dengesini korur.

Sakallı fırçalar ve taraklar

Sonuncu zorunluluk, zekice düşünülmemesi gereken bir şeydir ve genç bayanlara sürpriz yapanlardır. O kötü çocuk tüylerini taramanız gerekir, böylece Büyük Gününüz için şık görünüyorsunuz. Sakal saçınızın uzunluğuna göre, fırça veya tarak seçimini yapabilirsiniz:

 

 

 

Billy Kıskanç Boar Bristle Brush: Bu sakallı sakal içindir. Saçı düzeltmek için kaba bir vuruşa ihtiyacınız olduğunda, bir kıl fırça seçin. Ayrıca, nemlendirici ve sakallı yıkamayla önceden tanımlanmış bir kit bulunur.

Organic Beard Co. Combs: Sakal uzunluğu bir çılgınlıktan daha az ise, tarakla yapabilirsin. Bu, eski okul cep tarağıdır, oynamaya hazır, hatta çalışırken bile bir parçası.

sakal bakım dubai blog wedidng script

 

Başlangıç ​​kitiniz hazırdır ve en iyi yanı, alışveriş yapmaktan nefret ettiğimiz kadar, tüm bu sarf malzemeleri uzun vadede kullanılabilir. Son bir ipucu, bu yazıyı özür dile gösterme. Sakal üzerinde çalışın ve sonuçlarını gösterin. O canavarın vurmasına izin verin ve memnuniyetle onu sonsuza kadar saklamanıza izin verecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )