Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Doğal sakal çıkarma yöntemleri

Merhaba,

Bu makalemizde sizlere doğal sakal çıkarma yöntemleri üzerine bilgiler vereceğim. 30 yaşında biri olarak hala daha her bölgede sakalları çıkmayan biri olarak söylüyorum bunları size, uzun araştırmalarım ve sakallarımın çıkmamasına kafayı takmış biri olarak bir çok ürünü denedim ve sonunda minoxidil ile doğal sakal çıkarma yöntemleri konusundaki arayışımı buldum.

Minoxidil ile sakal nasıl çıkar?

Size adım adım bununla ilgili uygulamaları anlatacağım;

 

Minoxidil, Rogaine gibi saç büyütme ürünlerinde bulunan bir ilaçtır. MayoClinic.com’a göre, saçlı derideki saç büyümesini arttırarak yetişkinlerde bazı saç dökülmelerini tedavi etmek için kullanılır. Bununla birlikte, bu ilacın yan etkilerinden biri yüz tüyünde bir artış olabilir. Bu geçici yüz tüyünden kurtulmak için evde bakım yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Minoxidil’i paketleme talimatlarında belirtildiği şekilde da uygulayın ve deneyimlerinizin yan etkileri hakkında doktorunuzla konuşun. Minoxidil kullanmaya devam edip edemeyeceğini belirleyecek.

Adım 1

Kir ve yağları temizlemek ve gözeneklerinizi temizlemek için yüzünüzü nazik, rahatsız edici olmayan bir temizleyici ile yıkayın. Bu, müteakip epilasyonun etkinliğini artıracaktır. Ilık su kullanın ve cildi temizlerken pürüzsüzleştirin. Yıkayın ve kurumaya bırakın.

Adım 2

Herhangi bir istenmeyen tüy dökmek için şekerli bir epilasyon ürünü kullanın. “Daha”, bu yöntemin normal sıcak mumdan daha az acı verici olma eğiliminde olduğunu belirtiyor. Dergi ayrıca bunun yüzünüzü bir ay kadar saçsız kalmasına yardımcı olacağını ve daha kolay uygulama için rulo kullanan bir ürün kullanmanızı önerdiğini belirtiyor. Ürünü paketin talimatlarına göre ısıtın ve saçları kaldırmak istediğiniz alanları uygulayın. Dahil olan bez şeritlerini balmumu üzerine ve saçınızın gelişme yönünde yerleştirin ve daha sonra hızlı bir hareketle onları çıkarın. Yüz tüyleri bitene kadar tekrarlayın.

Adım 3

Şeker mumundaki kalıntıları yıkayın, yüzünüzü kurulayın ve tahrişe karşı savaşmak için yatıştırıcı bir losyon veya krem ​​uygulayın. Shea yağı ve yasemin gibi “Allure” eyaletlerinin yüz kızarıklığını azaltacak ve cildinizi sakinleştirici unsurlarla ürünleri arayın. Epilasyondan sonra ve gün boyu gerektiği gibi ince bir tabaka uygulayın.

İhtiyacınız Olacak Şeyler

Nazik temizleyici
Şeker mumu
Papatya veya yasemin içeren losyon
İpuçları

Minioksidil ürününüzü uyguladığınızda, saç çizgisini pamukla sararak yüzünüzden uzak tutun “Daha Fazla” deyin. Dergi, bu ürünü kullanırken insanların yüzlerine dokunmalarına izin verdikleri için yüz tüylerini geliştirdiklerini belirtmektedir. Minoksidil uygulandıktan hemen sonra ellerinizi iyice yıkayın ve pamuğu kuru olana kadar açık tutun.

Uyarılar

 

Herhangi bir üründe alerjik bir reaksiyon geliştirirseniz veya yüzdeki saç büyümesinde ani bir artış varsa, bu yanıtlar daha ciddi bir tıbbi durumun belirtileri olabileceğinden tıbbi yardım isteyin. Şeker mumunu aşırı ısıtmayın, aksi takdirde yanıklara ve hiperpigmentasyona neden olabilir.

 

Minoxidil ile Kaş büyütmek için Minoxidil ile Kaşları Nasıl Üretirsiniz Propecia vs Minoxidil Propecia vs Minoxidil Minoxidil Sağlıklı Saçlar Üzerine Kullanılabilir mi? Sağlıklı Saçlarda Minoxidil Kullanılabilir mi? Kadınlar için Minoxidil’in Tehlikeleri Minoxidil’in Giderilmesi Kadınlar için Minoxidil’in Tehlikeleri Minoxidil ve Gebelik Minoxidil ve Hamilelikte Saç Büyümesi için Minoxidil Kullanmanın Yan Etkileri Var mı? Saç büyümesinde Minoxidil Kullanmanın Yan Etkileri Var mı? Minoxidil (Minoxidil) Nasıl Çalışır? Minoxidil (Minoxidil) Nasıl Çalışır? Yüz Tüylerini Büyütmek için Evde Bakımınız Var mı? Yüz Tüylerini Büyütmek için Evde Bakımınız Var mı? Minoxidil’ın Etkileri Minoxidil Ürünlerinin Yeni Saç Büyümesini Koruma Rengi, Hair Down Büyümesini Artırmak İçin Spironolaktonun Saçlarda Yeni Bir Büyümeye Sahip Olmasına Etkileri Kadınlarda Saç Kaybı Tedavisinde Kadınlarda Saç Kaybı Tedavisinde Spironolactone Retin-A Saç Kaybı Tedavileri Retin-A Saç Dökülmesi Tedavileri Saç Dökülmesi İçin Hem Minoxidil hem de Saw Palmetto Kullanabilir misiniz? Saç Dökülmesi İçin Hem Minoxidil hem de Saw Palmetto Kullanabilir misiniz? Genç Kızlarda Yüz Saçlarından Nasıl Kurtarılır Genç Kızlarda Yüz Saçlarından Nasıl Kurtulurum Nasıl Histerektomi Sonrası Yüz Saçlarından Kurtulabilirsiniz Nasıl Histerektomi Sonrası Yüzdeki Saçlardan Kurtulursunuz Nasıl İnce Saçlara Saç Kök Şekli Saçlarınız İnceltmek için Nasıl Thicken Saç İnceltme Esanslı Yağlarla Saç Dökülmesine Nasıl Karırabilirmisiniz? Esanslı Yağlarla Saç Dökülmesine Nasıl Karırabilirmisiniz? Bir Ev İdaresi İle Yüz Tüylerinin Büyümesini Yavaşlatabilir misin? Bir Ev İdaresi İle Yüz Tüylerinin Büyümesini Yavaşlatabilir misin? Yüzdeki Saçların Sökülmesi İçin Ana Çözümü Yüzdeki Saçların Sökülmesi İçin Ev İpkanı Minoxidil’in Etkinliği Minoxidil’in Etkinliği

gibi tüm sorularınızın cevaplarına ise yazının devamında yer vereceğim.

 

Erkeklerin yüz kılları kadınların tüylerinden çok daha farklı olma eğilimindeyken, çoğunlukla daha koyu, daha kalın ve kaba olan erkek cildi kadın cildi kadar hassas olabilir. Bu nedenle, kadınlara yönelik olarak satılan kremlerin erkekler üzerinde çok etkili olmamaları ve çok uzun süre bırakıldıkları takdirde kadının kadına olduğu gibi cilde zarar verebilmelerinin nedeni budur.

Bu nedenle, bir tüy dökücü krem ​​kullanarak tıraşa alternatif bir seçenek arıyorsanız, bir kadın kremi kullanırsanız hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ortak olmamasına rağmen, piyasadaki erkekler için yüz epilasyon kremleri var ve sizin için en iyi kremleri bizler için yuvarladık.

Şu an erkekler için mevcut birçok epilasyon kremleri ve spreyleri var, ancak bu ürünlerin çoğu vücutta değil yüz için kullanılmaktadır. Yüz tüylerini kaldırmak için bir epilasyon kremi satın almayı planlıyorsanız, kremin satın almadan önce yüz için uygun olup olmadığını kontrol etmek önemlidir.

Yüz cildinin hassasiyetinden dolayı vücut için epilasyon kremi önerilmemektedir. Nair ve Veet gibi kadınlarla çok popüler olan büyük markalar sadece erkekler için vücut epilasyon kremleri yapar. Pazarda şaşırtıcı bir şekilde etkili erkek yüz epilasyon kremleri var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )