Sakal çıkarıcı yöntemler Ürün Görseli

Doğal sakal çıkarma yöntemleri

Doğal sakal çıkarma yöntemleri

 Erkek görselliğinin en önemli olan unsurların dan bir tanesi de tartışılmaz sakal ve bıyıklardır. Sakal ve bıyık erkekler için bu kadar önemli olduğu hal de genetik ve ciltsel sorunlar dan dolayı sakal ve bıyık konusun da problem yaşayan bir çok erkek vardır. Sakalların çıkmaması ya da istediğiniz şekil de gür olmaması ya da düz çıkmaması durumları erkekler için gerçekten çok önemlidir. Bu problemler erkekleri ruhsal olarak da etkilemektedir. Yani erkekler için bu durum tam anlamı ile can sıkıcı bir problemdir.

Sakal çıkarmak için doğal yöntemler ;

  • Her zaman ki gibi sakallarınızı traş ettikten sonra gözenekler açılacaktır ve tüy köklerinin duyarlılığını artırmak için bir baş sarımsağı ortadan ikiye ayırın ve cildiniz de gezdirmeye başlayın. Ancak bu işlemi yaparken biraz bastırmanız ve cildinizi kızartmanız gerekmektedir. Ayrıca sakal traşı olurken mutlaka sıcak su ile olun ki gözenekler yumuşasın ve daha çok açılsın. 15-20 dk yüzünüz de beklettikten sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın ve durulayın.
  • Eski bir formül daha olan soğan kürü de bu konu da sizlere yardımcı olacaktır. Soğanı enine doğru kestikten aynı şekil de yüzünüz de gezdirmek ve 20 dk sonra yıkamak da sizlere iyi gelecektir.
  • Düzenli olarak traş olmak da sakallarınızın gürleşmesine yardımcı olacak bir yöntemdir. Sizler de düzenli olarak jilet ile traş olunuz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )