Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon

Orjinal sakal çıkarıcı ürün satış sayfası. Faturalı ve 7 gün iade hakkına sahip olduğunuz formül. Gür sakallar ve çeşitli sakal çıkarıcı yöntemler

Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon

Minoxidil losyon, kadın ve erkeklerde kellik tedavisinde sakal büyümesine yardımcı olmak için kullanılır. Kafa derisinin önündeki kellik veya sakal çizgisinden uzaklaşmak için kullanılmaz. Köpük ve yüzde 5 minoxidil solüsyonu sakal büyümesine yardımcı olmak için de kullanılır.

Minoxidil, vasodilatör olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Minoxidil’in sakal büyümesine nasıl sebep olduğu bilinmiyor. Bu ilaç, ani / hızlı sakal dökülmesi, açıklanamayan (sebebi bilinmeyen) sakal dökülmesi veya doğumdan sonra sakal dökülmesi için kullanılmaz.

Eğer 18 yaşında veya daha küçük iseniz bu ürünü kullanmayınız.

Minoxidil Çözeltisi,
Bu ürünü kullanmadan önce ürün ambalajındaki tüm talimatları okuyun ve uygulayın. Herhangi bir bilgiden emin değilseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışın .

İlacı uygulamadan önce deri alanını temizleyin ve kurutun. Nemli sakallarda kullanımı önerilmez. Minoxidil’i kullanmak için aplikatörü 1 mililitre ilaç ile doldurun (1 mililitrede), veya 20 damla kullanın. Sakal incelme alanında veya derinizin kullanılacak bölgeye eşit şekilde uygulayın. Yavaşça ovun. Diğer stil ürünlerini (örneğin jöle, köpük) kullanmadan önce veya yatmadan önce solüsyonun tamamen kurumasına izin verin.

Losyonu kullanmak için ellerinizi soğuk suda durulayın ve iyice kurutun. Kafa derisine yaklaşık 1/2 kap köpük uygulayın ve hafifçe ovun. Şekillendirmeden veya yatmadan önce losyonun kurumasına izin verin.

Sakallı deri tahrişi bir sorun oluşturuyorsa, sakallarınızın renkli veya kimyasal olarak işlendiği (örn., Permalı) aynı günlerde minoxidil kullanımından kaçınmanız gerekebilir.

Doktor tarafından belirtilmedikçe vücudun diğer bölgelerinde kullanmayınız. Kırmızı, ağrılı, tahriş olmuş, kazınmış, kesilmiş veya enfekte olmuş bölgelerinizde kullanmayın. Uygulamadan sonra ellerinizi iyice yıkayın. Gözlerinize losyonun karışmasından kaçının. Bu gerçekleşirse, gözlerinizi bol miktarda soğuk su ile yıkayın ve yüzünüzün kendi halinde kurumasını bekleyin.

Bu ilacı daha sık kullanmayın, daha çok ilacı uygulayın veya tahriş olmuş veya güneş yanığı olan bir sakallı deri üzerine uygulayın. Bunu yapmak, ilacın vücuda absorbe olmasına ve ciddi yan etkilere neden olabilir. Bu ürün alkol içerebilir ve kafa derisine tahriş edici ve kuruyabilir. Bu ürünü güvenli bir şekilde nasıl kullanacağınızı doktorunuza veya eczacınıza da sorabilirsiniz. Dilerseniz kullanım talimatları ve ürünün tüm detaylarını telefon numaralarımızdan ulaşarak müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Sakallarınızın yeniden büyümesi zaman alır. Çoğu insan yarar görmek için bu ilacı düzenli olarak 4 ay kullanmalıdır. Sakal büyümesini devam ettirmek için bu ilaç sürekli olarak kullanılmalıdır. Bu ilacı 4 ila 6 ay kullandıktan sonra durumunuz gelişmiyorsa veya kötüleşirse veya ciddi bir tıbbi sorununuz olabileceğini düşünüyorsanız doktorunuza bildirin. Bir çok kullanıcıda yapılan gözlemlere göre Minoxidil %89 oranında başarı sağlamış ve kullanıcıları tarafından tam not almıştır.

 

Yan etkileri

Uygulama yerinde yanma, batma veya kızarıklık oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse veya kötüleşirse derhal doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

Doktorunuz sizden bu ilacı kullanmaya yönlendirdiyse, size olan yararı yan etkilerden daha büyük olduğuna karar vermiş olduğunu unutmayın. Bu ilacı kullanan birçok kişi ciddi yan etkilere sahip olmadığını belirtmektedir.

Nadiren, bu ilaç deriden emilebilir ve yan etkilere neden olabilir. İstenmeyen yüz / vücut kılları , baş dönmesi , hızlı / düzensiz kalp atışı, bayılma , göğüs ağrısı , el / ayak şişmesi, alışılagelmiş kilo alma , yorgunluk, aşırı şişmanlık, Özellikle uzanırken solunum güçlüğü.

Bu ilaca karşı çok ciddi alerjik reaksiyon nadirdir. Bununla birlikte, ciddi bir alerjik reaksiyon belirtileri fark ederseniz , döküntü , kaşınma / şişme (özellikle yüz / dilde / boğazda), şiddetli baş dönmesi, solunum sıkıntısı gibi hallerde tıbbi yardım alınız.

Bu olası yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yukarıda listelenmeyen diğer etkileri fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

ABD’de

Yan etkileri hakkında doktorunuza danışmak için doktorunuzu arayın. Yan etkileri 1-800-FDA-1088 veya www.fda.gov/medwatch adresinden FDA‘ya bildirebilirsiniz.

Ödeme Şekli ;

Kapıda kredi kartı ya da nakit olarak ödeme şekli ile ya da sistem üzerinden eft ya da kredi kartı ile ödeme yaparak ücretsiz kargo fırsatından faydalanabilirsiniz. İstediğiniz ödeme seçeneğin den faydalanarak sizler de istediğiniz gibi ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Teslimat ;

Türkiye’nin her yerine en geç 3 iş günü içerisin de kargo ile teslimat yapılmaktadır. Sizler de güvenli ve hızlı kargo teslimatımız dan faydalanabilirsiniz. İstanbul ve Ankara gibi yakın illere 1 gün Karadeniz Bölgesine 1 gün ve diğer illere 2 gün içerisin de kargolarınızın teslimatı yapılmaktadır.

Uyarı;

Serin ve çocuklar dan uzak yerler de saklamanız gerekmektedir. Göz ile temas etmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sakal serumu bir ilaç değildir bu neden ile tedavi amacı güdülmeden kullanılmaktadır.

 

Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon

Not : Sitemiz de satılan ürünler kesinlikle tedavi amacı taşıyan ve ilaç olarak satılan ürünler değildir. İlaç vermek uzman doktorların işidir bu neden ile ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir. Kullanıcıları ne diyor? Black Marble sakal çıkarıcı serum sayesinde bir çok insan artık gür sakallara sahip. Bu serumu yüzünüze damla damla sakal çıkmasını istediğiniz bölümlere sürerek kullanıyorsunuz. 1 ay sonunda gözle görülmeyen tüyleriniz yavaş yavaş sakal şeklinde gürleşmeye ve güçlenmeye başlıyor.

GÜNCEL BLOG

Saç Rengi Açmak İçin Papatya Suyu

Saç Rengi Açmak İçin Papatya Suyu Günümüzde birçok kadın saç renklerini açabilmek için birçok farklı yol dener. Organik yöntemleri denemek de birçok kadının yaptığı... Konuya Git

Kalp hastalığı riski kel ve beyaz saçlılarda 5 kat arttı

Yeni bulgular, erkek tipi kelliklerin ve gri saçların erkenden erkenden alınmasının, 40 yaşın altındaki erkeklerin kalp rahatsızlığı riskine girdiğini ortaya koyuyor. Aslında bu... Konuya Git

Kıllı dil hakkında bilmeniz gerekenler

Kıllı dil, dil yüzeyinin renksiz ve tüylü bir görünüm aldığı tıbbi bir durumdur.Tatsız görünse de, kıllı dil, çoğu durumda kolayca ele alınabilecek nispeten zararsız bir... Konuya Git

Sakallarım dökülüyor ne yapmalıyım

Bugün, büyük berbat bir karmaşa yaratmadan sakalınızı düzeltme konusuyla uğraşıyoruz; böylece eşleri, sevgilileri ve erkek arkadaşları ve dünyanın dört bir yanındaki diğerleri... Konuya Git

SON MÜŞTERİ YORUMLARI

Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon Zerdeçhineler, Hindistan'da sa Erkeklerde sakal neden çıkar
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon Yüzüm için lazer epilasyon içi Erkeklerde sakal neden çıkar
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon Lazer Epilasyonu tavsiye ederi Erkeklerde sakal neden çıkar
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon Günümüzde çok sayıda erkek has Erkeklerde sakal neden çıkar
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon © 2017
Sakal çıkarıcı Minoxidil Losyon