Nedir

 

Black marble  Sakal Bıyık Çıkarıcı Serum

Sakal bıyık serumu olarak bilinen Black marble ürünü Resmi Satış Sitesidir.  Black marble kara mamba yılan yağı olarak geçmektedir.   Sakal çıkarıcı ürünün reklamlarını oldukça fazla görebilirsiniz.  Ürünü alırken orjinal ürün aldığınıza mutlaka dikkat ediniz.  Black marble kara mamba yılan yağı 30 ml olarak üretilmiştir.  Sakal ve bıyık bölgesinde  kullanabilirsiniz.

Black Marble kara mamba yılan yağı sitemizden uygun fiyata alabilirsiniz.  2 ve  3 kutuda ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanabilirsiniz.  Ürün hakkında yasa gereği kesin ibareler yazamıyoruz. Detaylı bilgi için  müşteri hizmetlerini arayabilir yada yan bölümdeki numaranızı bırakın  biz sizi arayalım bölümünü kullanabilirsiniz.

Ödeme Şekli ;

Kapıda kredi kartı ya da nakit olarak ödeme şekli ile ya da sistem üzerinden eft ya da kredi kartı ile ödeme yaparak ücretsiz kargo fırsatından faydalanabilirsiniz. İstediğiniz ödeme seçeneğin den faydalanarak sizler de istediğiniz gibi ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Teslimat ;

Türkiye’nin her yerine en geç 3 iş günü içerisin de kargo ile teslimat yapılmaktadır. Sizler de güvenli ve hızlı kargo teslimatımız dan faydalanabilirsiniz. İstanbul ve Ankara gibi yakın illere 1 gün Karadeniz Bölgesine 1 gün ve diğer illere 2 gün içerisin de kargolarınızın teslimatı yapılmaktadır.

Uyarı;

Serin ve çocuklar dan uzak yerler de saklamanız gerekmektedir. Göz ile temas etmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sakal serumu bir ilaç değildir bu neden ile tedavi amacı güdülmeden kullanılmaktadır.

Not : 

Sitemiz de satılan ürünler kesinlikle tedavi amacı taşıyan ve ilaç olarak satılan ürünler değildir. İlaç vermek uzman doktorların işidir bu neden ile ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir.