Nedir

Minoxidil ve Dermo Mineral 

Sakal ve bıyık serumu olarak karşımıza çıkan Minoxidil ve Dermo Mineral ürünleri sakal ve bıyıkları ile ilgili problemleri olan beylere özel olarak üretilen bir üründür.  Sakal ve bıyık serumu olan bu ürünler resmi satış sitemiz de orjinal ve faturalı bir şekil de siz beylere sunulmaktadır.

Dermo mineral ve minoxidil sakal serumu ile sakallarınıza bakım yapabilir ve daha gür sakal ve bıyıklara sahip olmak için yardım alabilirsiniz.

 Dermo Mineral ;

Sakal ve bıyıklarınız da seyrek olan bölgelere uygulama yaparak daha gür bir şekil de çıkmasına yardımcı olan bir üründür. Dermo mineral sakal kıl köklerini besleyerek sizlere istediğiniz görünüme kavuşma konusun da yardımcı olmaktadır.

 Minoxidil ;

Minoxidil sakal ve bıyıklarınızı gürleşmesine yardımcı olan bu ürün Minoxidil saç serumu olarak da bilinmektedir. Ülkemize de  gelen bu ürün sakallarınızı daha gür ve sık destek olmak amacı ile üretilmiş olan bir üründür. Sakal problemi olan beyler bu üründen yardım alarak daha erkeksi bir görünüme kavuşabilir.

Ödeme Şekli ;

Kapıda kredi kartı ya da nakit olarak ödeme şekli ile ya da sistem üzerinden eft ya da kredi kartı ile ödeme yaparak ücretsiz kargo fırsatından faydalanabilirsiniz.

Teslimat ;

Türkiye’nin her yerine en geç 3 iş günü içerisin de kargo ile teslimat yapılmaktadır. Sizler de güvenli ve hızlı kargo teslimatımız dan faydalanabilirsiniz.

Uyarı;

Serin ve çocuklar dan uzak yerler de saklamanız gerekmektedir. Göz ile temas etmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sakal serumu bir ilaç değildir bu neden ile tedavi amacı güdülmeden kullanılmaktadır…

 

 

Müşteri Yorumları

  1. Oğlumun sakalı var aslında ama dudağının sağ ve sol tarafında boşluklar var. Bu bölgede kullanıldığında etki sağlandığını söylediler. Acaba çocuğum etki görürmü merak ediyorum. O yüzden 3 Kutu istedim. 3 Ay kullansın bakalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>